Geçmişten Bugüne Dekanlarımız


Prof. Dr. Celal ÖKER
14 Eylül 1967-02 Ekim 1969


Prof. Dr. Osman BARLAS
02 Ekim 1969-17 Eylül 1971


Prof. Dr. Hikmet ALTUĞ
17 Eylül 1971-18 Eylül 1973


Prof. Dr. Cem’i DEMİROĞLU
18 Eylül 1973-20 Eylül 1976

 
Prof. Dr. Cem’i DEMİROĞLU
20 Eylül 1976-20 Eylül 1979

 



Prof. Dr. Bülent BERKARDA
29 Eylül 1979-26 Ağustos 1982





Prof. Dr. Nurettin SÖZEN
26 Ağustos 1982-10 Ocak 1983

 



 
Prof. Dr. Şefik KAYAHAN
10 Ocak 1983-07 Mart 1986





Prof. Dr. Faruk YENEL
29 Ağustos 1986-08 Mart 1991

 




Prof. Dr. Osman Hürol İNSEL
12 Mart 1991-12 Mart 1994

 




Prof. Dr. Nafi ORUÇ
21 Mart 1994-09 Temmuz 1996

 
 



Prof. Dr. Ahmet Nejat ÖZBAL
29 Ağustos 1996-29 Ağustos 1999





Prof. Dr. Ahmet Nejat ÖZBAL
30 Eylül 1999-30 Eylül 2002

 




Prof. Dr. Fikret SİPAHİOĞLU
25 Ekim 2002-29 Haziran 2005

 




Prof. Dr. Özgün ENVER
07 Şubat 2006-14 Haziran 2006

 



 
Prof. Dr. Halil YANARDAĞ
15 Haziran 2006-14 Haziran 2009




 
Prof. Dr. Özgün ENVER
14 Haziran 2009-08 Şubat 2016

 



Prof. Dr. Alaattin DURAN
09 Şubat 2016-25.05.2018