"Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri (MSCA)" Bilgi GünüDeğerli araştırmacılarımız,

Ufuk2020 Programı kapsamında yer alan Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri (MSCA) hakkında İstanbul'da Marmara Üniversitesi'nde bir Bilgi Günü düzenlenecektir. Araştırmacıların uluslararası ve sektörlerarası dolaşımına destek veren MSCA Alanı'nın  2019 ve 2020 yılı çağrıları hakkında detaylı bilgiler alabilmek üzere tüm araştırmacılarımız 15 Nisan 2019  günü Marmara Üniversitesi'ndeki Bilgi Günü'ne katılım sağlayabilirler. 

11 Nisan 2019 günü açılacak MSCA - Individual Fellowships (Bireysel Burslar) hakkındaki en güncel gelişmeleri ve de diğer MSCA çağrılarına dair detaylı bilgiyi bu Bilgi Günü'nde bulabilirsiniz.

Ayrıca MSCA-IF Bursu almış Dr. Aslı Tunçay Atalay ve Dr. Özgür Atalay'ın sunumları ile Avrupa Komisyonu'nun açtığı bu çağrılarda hakemlik yapmakta olan Prof. Dr. Murat Çinko'nun sunumu da bu Bilgi Günü'nde sizlerle olacak.

Üniversitenin Göztepe Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşecek etkinlikte bulunmayı planlayanların kayıt linki üzerinden kayıt yaptırması yeterlidir. 

 

Notlar: 

Bilgi Gününe kayıt olmak için lütfen tıklayınız. 

Etkinlik programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

MSCA kapsamında tanıtılacak çağrılar her alandan araştırma yapan araştırmacılarımızın başvurularına uygun olacaktır.

Sorularınız olması halinde ncpmobility@tubitak.gov.tr adresi aracılığı ile TÜBİTAK'ın MSCA Türkiye Ekibine ulaşabilirsiniz.