Error: undefined is not a constructor (evaluating 't.fotoGenislikim.includes("%")') https://service-cms.istanbulc.edu.tr/api/webclient/js?site=CBF664CEC6314F3CBDC6C5BB7DFC726D:1:2113 invoke@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:20619:24 $controllerInit@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:26021:40 nodeLinkFn@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:24959:44 compositeLinkFn@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:24327:23 publicLinkFn@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:24207:45 https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/disabled-app-b74bf00075.min.js:1:30039 processQueue@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:31751:30 https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:31767:39 $eval@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:33019:28 $digest@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:32835:36 $apply@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:33127:31 done@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:27448:53 completeRequest@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:27646:15 requestLoaded@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:27587:24 undefined https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:29418 İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa | Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Öğrenci Temsilcisi Seçimi Birinci Tur Sonuçları

1 Ekim 2019 tarihinde yapılan oylama sonuç dökümü aşağıda verilmiştir. Bu sonuçlara göre Türkçe Tıp Programı 1. 2. 3. ve 4. sınıflarda; İngilizce Tıp Programı 4. sınıfta 2. Tur oylamalara geçilecektir.

Sıra No

Adı Soyadı

Sınıf

Program

Oy

Sonuç

1

Fatih Yavuz

1

Türkçe Tıp Programı

39

Çoğunluk sağlanamadı

2

Yakup Ensari

1

Türkçe Tıp Programı

24

Çoğunluk sağlanamadı

3

Seyit Demirtürk

1

Türkçe Tıp Programı

22

Çoğunluk sağlanamadı

4

Adil Mert Kibar

1

Türkçe Tıp Programı

20

Çoğunluk sağlanamadı

5

Ayşe Doğa Tezel

1

Türkçe Tıp Programı

19

Çoğunluk sağlanamadı

6

Muhammed Fatih Çakmak

1

Türkçe Tıp Programı

19

Çoğunluk sağlanamadı

7

Berk Özyurt

1

Türkçe Tıp Programı

5

Çoğunluk sağlanamadı

8

Ashraf Mammadov

2

Türkçe Tıp Programı

10

Çoğunluk sağlanamadı

9

Cengizhan Taş

2

Türkçe Tıp Programı

0

Çoğunluk sağlanamadı

10

Uğur Erdem Savuncu

3

Türkçe Tıp Programı

5

Çoğunluk sağlanamadı

11

Bakhtiyar Mammadzada

3

Türkçe Tıp Programı

4

Çoğunluk sağlanamadı

12

Ömer Semih Alper

4

Türkçe Tıp Programı

8

Çoğunluk sağlanamadı

13

Ferhat Yardımcı

4

Türkçe Tıp Programı

0

Çoğunluk sağlanamadı

14

Ekin Topuz

5

Türkçe Tıp Programı

1

Temsilci

15

Yunus Emre Karataş

1

İngilizce Tıp Programı

28

Temsilci

16

Mert Kubilay Kolsan

1

İngilizce Tıp Programı

26

Temsilci yardımcısı

17

Sahar Alizada

2

İngilizce Tıp Programı

21

Temsilci

18

Mohammad Abdulkarim Lahmoni

2

İngilizce Tıp Programı

18

Temsilci yardımcısı

19

Mehmet Emir Öztürk

2

İngilizce Tıp Programı

12

Kazanamadı

20

Sinan Mert İnce

3

İngilizce Tıp Programı

12

Temsilci

21

Ahmet Akça

4

İngilizce Tıp Programı

0

Oy yok