Error: undefined is not a constructor (evaluating 't.fotoGenislikim.includes("%")') https://service-cms.istanbulc.edu.tr/api/webclient/js?site=CBF664CEC6314F3CBDC6C5BB7DFC726D:1:2234 invoke@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:20619:24 $controllerInit@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:26021:40 nodeLinkFn@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:24959:44 compositeLinkFn@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:24327:23 publicLinkFn@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:24207:45 https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/disabled-app-b74bf00075.min.js:1:30039 processQueue@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:31751:30 https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:31767:39 $eval@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:33019:28 $digest@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:32835:36 $apply@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:33127:31 done@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:27448:53 completeRequest@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:27646:15 requestLoaded@https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:27587:24 undefined https://cerrahpasa.istanbulc.edu.tr/js/vendor-a003fac506.min.js:29418 Öğrenci Temsilcisi Seçimi Üçüncü Tur Sonuçları

Öğrenci Temsilcisi Seçimi Üçüncü Tur Sonuçları

​​

3 Ekim 2019 tarihinde yapılan üçüncü tur oylama sonuç dökümü aşağıda verilmiştir.

Sıra No

Adı Soyadı

Sınıf

Program

Oy

Sonuç

1

Fatih Yavuz

1

Türkçe Tıp Programı

34

Temsilci

2

Yakup Ensari

1

Türkçe Tıp Programı

5

Temsilci yardımcısı

3

Adil Mert Kibar

1

Türkçe Tıp Programı

4

Kazanamadı

4

Seyit Demirtürk

1

Türkçe Tıp Programı

4

Kazanamadı

5

Ayşe Doğa Tezel

1

Türkçe Tıp Programı

2

Kazanamadı

7

Berk Özyurt

1

Türkçe Tıp Programı

1

Kazanamadı

7

Muhammed Fatih Çakmak

1

Türkçe Tıp Programı

0

Kazanamadı

8

Ashraf Mammadov

2

Türkçe Tıp Programı

31

Temsilci

9

Cengizhan Taş

2

Türkçe Tıp Programı

16

Temsilci yardımcısı

10

Bakhtiyar Mammadzada

3

Türkçe Tıp Programı

28

Temsilci

11

Uğur Erdem Savuncu

3

Türkçe Tıp Programı

13

Temsilci yardımcısı

12

Ömer Semih Alper

4

Türkçe Tıp Programı

32

Temsilci

13

Ferhat Yardımcı

4

Türkçe Tıp Programı

1

Temsilci Yardımcısı

14

Ahmet Akça

4

İngilizce Tıp Programı

1

Temsilci

15

Bakhtiyar Mammadzada

3

Türkçe Tıp Programı

3

Yabancı Uyruklu Öğrenci Temsilcisi

16

Mohamad Abdulkarım

Lahmounı

2

İngilizce Tıp Programı

1

Yabancı Uyruklu Öğrenci Temsilcisi